Sponsors

Programma/uitslagen beker Jeugd

16 oktober 2021 19:00


Overzicht poulewedstrijden beker seizoen 2021/2022

Groep 1-07 :
 
Voorgaande wedstrijden :
Valleivogels Jo19-1 - 't Goy Jo19-1                 1-0
H.D.S. Jo19-1 - Valleivogels Jo19-1                 2-0
C.D.W. Jo19-1 - Valleivogels Jo19-1                0-3
Valleivogels Jo19-1 - D.O.V.O. Jo19-2             1-2
Valleivogels Jo19-1 - Renswoude Jo19-1       0-5
 
Zaterdag 16 Oktober :
D.V.S.A. Jo19-1 - Valleivogels Jo19-1          3-0
Renswoude Jo19-1 - D.O.V.O. Jo19-2         6-0
H.D.S. Jo19-1 - C.D.W. Jo19-1                      0-4
   
Eindstand :
1. Renswoude Jo19-1      6-16     23- 4
2. D.V.S.A. Jo19-1             6-13      19-13
3. D.O.V.O. Jo19-2            6-12     18-16
4. H.D.S. Jo19-1                 6- 9      10-15
5. Valleivogels Jo19-1       6- 6        5- 12
6. 't Goy Jo19-1                  6-3      12-17
7. C.D.W. Jo19-1                6- 3      13-23
 
Groep 1-06  : 

Voorgaande wedstrijden
 : 
's Graveland Jo17-2 - Valleivogels Jo17-1    1-8
Valleivogels Jo17-1 - U.V.V. Jo17-2                1-0
Valleivogels Jo17-1 - Eemnes Jo17-1             3-2
Valleivogels Jo17-1 - Hercules Jo17-2            4-1
O.S.M.'75 Jo17-2 - Valleivogels Jo17-1           1-4
 
Woensdag 13 Oktober : 
U.V.V. Jo17-2 - Victoria Jo17-3         2-2 
  
Zaterdag 16 Oktober : 
Eemnes Jo17-1 - 's-Graveland Jo17-2        8-2
Valleivogels Jo17-1 - Victoria Jo17-3          1-1
U.V.V. Jo17-2 - O.S.M.'75 Jo17-2                 9-1
  
Eindstand :
1. Valleivogels Jo17-1         6-16     21- 6
2. Victoria Jo17-3                6-14     23- 5 
3. U.V.V. Jo17-2                   6-13     28-11
4. Eemnes Jo17-1               6- 6      20-17
5. O.S.M.'75 Jo17-2             6- 6      21-24
6. Hercules Jo17-2              6- 6      12-16
7. 's-Graveland Jo17-2        6-0       7 -53
Olympia'25 Jo17-1 heeft zich teruggetrokken
 
Groep 1-11  :  
  
Voorgaande wedstrijden :
Valleivogels Jo15-1 - Candia Jo15-1        5-3
D.O.S.C. Jo15-1 - Valleivogels Jo15-1      5-2
Valleivogels Jo15-1 - C.D.W. Jo15-2         2-2
H.D.S. Jo15-1 - Valleivogels Jo15-1          1-1
D.E.V. Jo15-1 - Valleivogels Jo15-1           5-0
Valleivogels Jo15-1 - D.O.V.O. Jo15-2       2-7
  
Zaterdag 16 Oktober : 
C.D.W. Jo15-2 - D.O.S.C. Jo15-1                0-9
Saestum Jo15-1 - Valleivogels Jo15-1      6-3
Candia Jo15-1 - D.E.V. Jo15-1                    1-2 
D.O.V.O. Jo15-2 - H.D.S. Jo15-1                 5-0

Eindstand :
1. D.O.V.O. Jo15-2             7-21    33-11
2. D.E.V. Jo15-1                  7-16    28- 3
3. D.O.S.C. Jo15-1              7-14    35-10
4. Saestum Jo15-1             7-10    25-21
5. Candia Jo15-1                7- 9     23-26
6. Valleivogels Jo15-1        7-5      15-29
7. H.D.S. Jo15-1                  7-4       6-38
8. C.D.W. Jo15-2                 7-1       7-35
 
Groep 1-15 : 
 
Voorgaande wedstrijden : 
Saestum Jo13-1 - Valleivogels Jo13-1      3-5
Valleivogels Jo13-1 - V.V.Z.A. Jo13-1        2-1
Valleivogels Jo13-1 - Bunnik Jo13-1         1-3
Amsvorde Jo13-1 - Valleivogels Jo13-1    2-4
Valleivogels Jo13-1 - Roda'46 Jo13-3        0-4
D.E.V. Jo13-2 - Valleivogels Jo13-1            3-2
 
Zaterdag 16 Oktober : 
Bunnik Jo13-1 - Saestum Jo13-1                8-2
Valleivogels Jo13-1 - Quick A. Jo13-2         6-0
V.V.Z.A. Jo13-1 - D.E.V. Jo13-2                     2-2
Amsvorde Jo13-1 - Roda'46 Jo13-3            3-1
 
Eindstand : 
1. Bunnik Jo13-1                 7-18     40-15
2. Roda'46 Jo13-3               7-18     25- 8
3. Valleivogels Jo13-1         7-12     20-16
4. Amsvorde Jo13-1            7-10     19-25
5. D.E.V. Jo13-2                    7- 8      18-21
6. V.V.Z.A. Jo13-1                 7- 8      12-18
7. Saestum Jo13-1               7-4      22-32
8. Quick A. Jo13-2                7-2      16-37
 
Programma en uitslagen van de overige teams kunt u bekijken op de elftalpagina's onder Jeugd.

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!