Home
Clubinfo
Over ons
Ereleden
Organisatie
Hoofdbestuur
Jeugdbestuur
Technische commissie
Wedstrijdsecretariaat
Verzorging
Vertrouwenscontactpersoon
Sociaal veilige
Vacatures
Clubagenda
Lidmaatschap
Contributie
Kleding Spaarplan
Beƫindigen lidmaatschap
Overschrijven van/naar andere vereniging
Teams
Mannen
A-selectie
B-selectie
Jong Valleivogels
3
4
5
6
7
8
9
Vrouwen
VR1
VR30+1
Junioren
JO19-1
JO18-1
JO16-1
JO15-1
MO15-1
Pupillen JO14 t/m 11
JO14-1
JO14-2
JO13-1
JO13-2
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO11-1
JO11-2
JO11-3
Pupillen JO10 t/m 8
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO8-1
JO8-2
JO8-3
Vogel Friends - G Team
Mini's
CL poule A Valleivogels
CL poule B Valleivogels
CL poule C Valleivogels
Mini pupillen
Diversen
Wedstrijdzaken
Afgelastingen
Programma
Uitslagen
Wedstrijdverslagen
Activiteiten
Quint & van Ginkel JVK
Nieuws - JVK
Programma - JVK
M van Ginkel toernooi
Nieuws - MvG
Wedstrijdprogramma
Overige activiteiten
Bingo
Sportdag
Goalmaster
Sponsoring
Sponsoring
Balsponsor
Nieuws
Doelstelling
Businessclub
Wie zijn wij
AVV Supportersclub
AVV - over ons
AVV Bestuur
AVV Nieuws
"Vrienden van Valleivogels"
Vrienden van - doelstelling
Vrienden van - nieuws
Vrienden van - aanmelden
Contact
Webshop
Home
Clubinfo
+
Over ons
Ereleden
Organisatie
+
Hoofdbestuur
Jeugdbestuur
Technische commissie
Wedstrijdsecretariaat
Verzorging
Vertrouwenscontactpersoon
+
Vertrouwenscontactpersoon
Sociaal veilige
Vacatures
Clubagenda
Lidmaatschap
+
Contributie
Kleding Spaarplan
Beƫindigen lidmaatschap
Overschrijven van/naar andere vereniging
Teams
+
Mannen
+
A-selectie
B-selectie
Jong Valleivogels
3
4
5
6
7
8
9
Vrouwen
+
VR1
VR30+1
Junioren
+
JO19-1
JO18-1
JO16-1
JO15-1
MO15-1
Pupillen JO14 t/m 11
+
JO14-1
JO14-2
JO13-1
JO13-2
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO11-1
JO11-2
JO11-3
Pupillen JO10 t/m 8
+
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO8-1
JO8-2
JO8-3
Vogel Friends - G Team
Mini's
+
CL poule A Valleivogels
CL poule B Valleivogels
CL poule C Valleivogels
Mini pupillen
Diversen
Wedstrijdzaken
+
Afgelastingen
Programma
Uitslagen
Wedstrijdverslagen
Activiteiten
+
Quint & van Ginkel JVK
+
Nieuws - JVK
Programma - JVK
M van Ginkel toernooi
+
Nieuws - MvG
Wedstrijdprogramma
Overige activiteiten
+
Bingo
Sportdag
Goalmaster
Sponsoring
+
Sponsoring
Balsponsor
+
Nieuws
Doelstelling
Businessclub
+
Wie zijn wij
AVV Supportersclub
+
AVV - over ons
AVV Bestuur
AVV Nieuws
"Vrienden van Valleivogels"
+
Vrienden van - doelstelling
Vrienden van - nieuws
Vrienden van - aanmelden
Contact
Webshop
Programma voor de komende 2 weken
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
22 mrt. 20:00
VRC VR30+1 - Valleivogels VR30+1
Sportpark De Bree-W
22 mrt. 20:30
Valleivogels VR30+1 - Candia '66 VR30+1
Sportpark De Bree-W
22 mrt. 21:30
DEV Doorn VR30+1 - Valleivogels VR30+1
Sportpark De Bree-W
22 mrt. 22:00
Valleivogels VR30+1 - Woudenberg VR30+1
Sportpark De Bree-W
23 mrt. 08:00
Bestuursdienst - Theo van Dijk
Sportpark De Bree-W
23 mrt. 08:00
Valleivogels 9 - Terreindienst
Sportpark De Bree-W
23 mrt. 09:00
Bilt De FC JO14-1 - Valleivogels JO14-1
Sportpark Weltevreden
23 mrt. 09:00
Champions League poule C Valleivogels - Poule C
Sportpark De Bree-W
23 mrt. 09:45
Valleivogels, JO10-3JM - HDS Leersum JO10-1
Sportpark De Bree-W
23 mrt. 09:45
Valleivogels JO11-1 - Oefenwedstrijd
Sportpark De Bree-W
23 mrt. 10:00
Jonathan JO18-3 - Valleivogels JO18-1
Sportpark Achter 't Slot
23 mrt. 10:00
Mini pupillen - training
Sportpark De Bree-W
23 mrt. 11:00
Delta Sports '95 FC JO14-2 - Valleivogels JO14-2
Sportpark De Kruisboog
23 mrt. 11:15
Valleivogels MO15-1 - GVVV MO15-1 (9-tal)
Sportpark De Bree-W
23 mrt. 11:30
't Goy 2 - Valleivogels 3
Sportpark De Eng
23 mrt. 12:00
Valleivogels 2 - Argon 2
Sportpark De Bree-W
23 mrt. 12:00
v.v. Veenendaal 3 - Valleivogels 4
Sportpark De Groene Velden
23 mrt. 12:00
VRC 8 - Valleivogels 9
Sportpark Spitsbergen
23 mrt. 12:00
Odijk 2 - Valleivogels 6
Sportpark Singelpark
23 mrt. 13:00
Bestuursdienst - Gerrit de Wit
Sportpark De Bree-W
23 mrt. 14:00
Valleivogels VR1 - DESTO VR2
Sportpark De Bree-W
23 mrt. 14:30
Valleivogels 1 - VRC 1
Sportpark De Bree-W
23 mrt. 14:30
Valleivogels 8 - VRC 6
Sportpark De Bree-W
23 mrt. 14:30
Valleivogels 5 - DOVO 5
Sportpark De Bree-W
23 mrt. 14:30
GVVV 3 - Valleivogels 7
Sportpark Panhuis
26 mrt. 20:00
Jong Valleivogels - Jong Soest
Sportpark De Bree-W
27 mrt. 18:30
Huizen JO13-1 - Valleivogels JO13-1
Sportpark Wolfskamer
28 mrt. 19:00
Valleivogels MO15-1 - HDS MO15-1
Sportpark De Bree-W
28 mrt. 20:00
Valleivogels 1 - Advendo'57
Sportpark De Bree-W
30 mrt. 08:00
Bestuursdienst - Jan van Dijk
Sportpark De Bree-W
30 mrt. 08:00
Valleiuvogels 1 - Terreindienst
Sportpark De Bree-W
30 mrt. 10:00
Hercules JO14-1 - Valleivogels JO14-1
Sportpark Voordorp
30 mrt. 10:00
Mini pupillen - training
Sportpark De Bree-W
30 mrt. 10:00
Valleivogels JO9-2 - Valleivogels JO9-3
Sportpark De Bree-W
30 mrt. 11:30
SVP 2 - Valleivogels 4
Sportpark De Groene Velden
30 mrt. 13:00
Bestuursdienst - Kees de Koning
Sportpark De Bree-W
30 mrt. 14:30
Valleivogels 3 - CDW 2
Sportpark De Bree-W
30 mrt. 15:00
Hercules JO19-1 - Valleivogels JO19-1
Sportpark Voordorp
3 apr. 19:00
Valleivogels JO13-1 - SV Spakenburg JO13-1
Sportpark De Bree-W
4 apr. 18:30
Valleivogels Combi JO12-1/2 - VV Renswoude Combi JO12-1/2
Sportpark De Bree-W
5 apr. 20:00
Valleivogels VR30+1 - Woudenberg VR30+1
Sportpark De Grift
5 apr. 20:30
DEV Doorn VR30+1 - Valleivogels VR30+1
Sportpark De Grift
5 apr. 21:00
Valleivogels VR30+1 - VRC VR30+1
Sportpark De Grift
5 apr. 22:00
Candia '66 VR30+1 - Valleivogels VR30+1
Sportpark De Grift
6 apr. 08:00
Bestuursdienst - Rene Kramer
Sportpark De Bree-W
6 apr. 08:00
Valleivogels 2 - Terreindienst
Sportpark De Bree-W
6 apr. 09:00
AFC Quick 1890 JO13-1 - Valleivogels JO13-1
Sportpark Dorrestein
6 apr. 09:30
Jonathan JO14-3 - Valleivogels JO14-2
Sportpark Achter 't Slot
6 apr. 10:00
Mini pupillen - training
Sportpark De Bree-W
6 apr. 10:30
Valleivogels, JO13-2JM - Woudenberg JO13-2
Sportpark De Bree-W
6 apr. 11:30
Valleivogels JO14-1 - VVIJ JO14-1JM
Sportpark De Bree-W
6 apr. 11:30
Aurora MO15-1 (9-tal) - Valleivogels MO15-1
Sportpark Hoog Weerdenburg
6 apr. 12:00
Valleivogels JO18-1 - Hooglanderveen JO18-3
Sportpark De Bree-W
6 apr. 12:00
EDO (U) 2 - Valleivogels 2
Sportpark Overvecht-Noord
6 apr. 12:00
VVA Achterberg VR1 - Valleivogels VR1
Sportpark De Meent
6 apr. 13:00
Valleivogels JO15-1 - APWC JO15-1
Sportpark De Bree-W
6 apr. 13:00
Bestuursdienst - Jan Overeem
Sportpark De Bree-W
6 apr. 13:15
Valleivogels 7 - Merino's de 6
Sportpark De Bree-W
6 apr. 14:30
Valleivogels 4 - SVP 3
Sportpark De Bree-W
6 apr. 14:30
Valleivogels 3 - Bunnik '73 2
Sportpark De Bree-W
6 apr. 14:30
EDO (U) 1 - Valleivogels 1
Sportpark Overvecht-Noord
6 apr. 14:30
HDS 3 - Valleivogels 8
Sportpark De Engelse Berg
6 apr. 14:45
Valleivogels 6 - DOVO 4
Sportpark De Bree-W
6 apr. 15:00
Valleivogels 9 - DOVO 7
Sportpark De Bree-W
6 apr. 15:00
Woudenberg 7 - Valleivogels 5
Sportpark De Grift
6 apr. 15:00
Hoogland JO19-1 - Valleivogels JO19-1
Sportpark Langenoord
6 apr. 15:00
Hooglanderveen JO16-2 - Valleivogels JO16-1
Sportpark Willem Tomassen