Wedstrijdprogramma

Wedstrijdprogramma

Wedstrijdprogramma voor Zaterdag 11 juni 2022 : 

Speelschema Jo9 : 

Poule 10 :

09.00 u.  SDV Barneveld - Valleivogels 

09.00 u.  D.T.S.'35 - Huizen

09.40 u.  Valleivogels - D.T.S.'35

09.40 u.  Huizen - SDV Barneveld

10.20 u.  Valleivogels - Huizen

10.20 u.  SDV Barneveld - D.T.S.'35

Poule 11 :

09.00 u.  D.V.S'33 - D.O.V.O.

09.00 u.  V.R.C. - Roda'46

09.40 u.  D.O.V.O. - V.R.C.

09.40 u.  Roda'46 - D.V.S.'33

10.20 u.  D.O.V.O. - Roda'46

10.20 u.  D.V.S.'33 - V.R.C.

Poule 12 :

09.00 u. G.V.V.V. - Desto 

09.00 u.  Woudenberg - Robur et Velocitas

09.40 u.  Desto - Woudenberg

09.40 u.  Robur et Velocitas - G.V.V.V.

10.20 u.  Desto - Robur et Velocitas

10.20 u.  G.V.V.V. - Woudenberg

om 11.00 en 11.40 u. worden de kruisfinales en finalewedstrijden gespeeld. 

 

Speelschema Jo10 : 

Poule 7 :

09.20 u.  D.T.S.'35 - Valleivogels

09.20 u.  V.V.O.P. - Vitesse Arnhem

10.00 u.  Valleivogels - V.V.O.P.

10.00 u.  Vitesse Arnhem - D.T.S.'35

10.40 u.  Valleivogels - Vitesse Arnhem

10.40 u.  D.T.S.'35 - V.V.O.P.

Poule 8 :

09.20 u.  D.V.S.'33 - D.O.V.O.

09.20 u.  Desto - G.V.V.V.

10.00 u.  D.O.V.O. - Desto

10.00 u.  G.V.V.V. - D.V.S.'33

10.40 u.  D.O.V.O. - G.V.V.V.

10.40 u.  D.V.S.'33 - Desto

Poule 9 :

09.20 u.  SDV Barneveld - Sparta N.

09.20 u.  Roda'46 - V.R.C.

10.00 u.  Sparta N. - Roda'46

10.00 u.  V.R.C. - SDV Barneveld

10.40 u.  Sparta N. - V.R.C.

10.40 u.  SDV Barneveld - Roda'46

om 11.20 en 12.00 u. worden de kruisfinales en finalewedstrijden gespeeld. 

 

Speelschema Jo11 :  

Poule 4 :

13.00 u.  Vitesse Arnhem - Valleivogels

13.00 u.  WSV Apeldoorn - V.V.O.P.

13.40 u.  Valleivogels - WSV Apeldoorn

13.40 u.  V.V.O.P. - Vitesse Arnhem

14.20 u.  Valleivogels - V.V.O.P.

14.20 u.  Vitesse Arnhem - WSV Apeldoorn

Poule 5 :

13.00 u.  D.V.S.'33 - D.T.S.'35

13.00 u.  usv Hercules - G.V.V.V.

13.40 u.  D.T.S.'35 - usv Hercules

13.40 u.  G.V.V.V. - D.V.S.'33

14.20 u.  D.T.S.'35 - G.V.V.V.

14.20 u.  D.V.S.'33 - usv Hercules

Poule 6 : 
 
13.00 u.  SDV Barneveld - vv Bennekom
 
13.00 u.  Sparta Nijkerk - Woudenberg
 
13.40 u.  vv Bennekom - Sparta Nijkerk
 
13.40 u.  Woudenberg - SDV Barneveld
 
14.20 u.  vv Bennekom - Woudenberg
 
14.20 u.  SDV Barneveld - Sparta Nijkerk

om 15.15 en 16.00 u. worden de kruisfinales en finalewedstrijden gespeeld. 

 

Speelschema Jo12 : 

Poule 1 :

13.20 u.  vv Bennekom - Valleivogels

13.20 u.  C.J.V.V. - Vitesse Arnhem 1

14.00 u.  Valleivogels - C.J.V.V.

14.00 u.  Vitesse Arnhem 1 - vv Bennekom

14.40 u.  Valleivogels - Vitesse Arnhem 1

14.40 u.  vv Bennekom - C.J.V.V.

Poule 2 :

13.20 u.  BFC Bussum - Delta Sports

13.20 u.  V.R.C. - SDV Barneveld

14.00 u.  Delta Sports - V.R.C.

14.00 u.  SDV Barneveld - BFC Bussum

14.40 u.  Delta Sports - SDV Barneveld

14.40 u.  BFC Bussum - V.R.C.

Poule 3 : 

13.20 u.  Robur et Velocitas - Vitesse Arnhem 2
 
13.20 u.  Alverna - Saestum
 
14.00 u.  Vitesse Arnhem 2 - Alverna
 
14.00 u.  Saestum - Robur et Velocitas
 
14.40 u.  Vitesse Arnhem 2 - Saestum
 
14.40 u.   Robur et Velocitas - Alverna

om 15.35 en 16.20 u. worden de kruisfinales en finalewedstrijden gespeeld. 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!