Sponsors

Uitslagen en Standen

  

Uitslagen Jo9- pupillen : 

Poule 8 : 

2-3   Robur et Velocitas - Valleivogels

5-0   Desto - SDC Putten

4-2  Valleivogels - Desto

6-5   SDC Putten - Robur et Veloctas

3-2   Valleivogels - SDC Putten

2-2   Robur et Velocitas - Desto 

Eindstand : 

  1. 3-6   Valleivogels
  2. 3-4   Desto
  3. 3-3   SDC Putten
  4. 3-1   Robur et Velocitas

20210703_094231.jpg

Poule 9 : 

3-3   DVS'33 - SDVB

4-3   Woudenberg - asv Dronten

2-1   SDVB - Woudenberg

0-3   asv Dronten - DVS'33

3-2   SDVB - asv Dronten

6-0   DVS'33 - Woudenberg

Eindstand : 

  1. 3-7   DVS'33  (+9)
  2. 3-7   SDVB (+2)
  3. 3-3   Woudenberg
  4. 3-0   asv Dronten

20210703_093942.jpg

Poule 10 : 

0-2   DTS'35 - Roda'46

1-2   GVVV - Hoogland

2-0   Roda'46 - GVVV

2-3   Hoogland - DTS'35

2-2   Roda'46 - Hoogland

4-1   DTS'35 - GVVV

Eindstand : 

  1. 3-7   Roda'46
  2. 3-6   DTS'35
  3. 3-4   Hoogland
  4. 3-0   GVVV

Kruisfinale- en finalewedstrijden : 

(37)  Valleivogels - D.V.S.'33     2-0

(38)  Roda'46 - SDVB                 7-4

D.V.S.'33 - SDVB                         3-0     (om de 3e en 4e plaats) 

Valleivogels - Roda'46               2-0     (om de 1e en 2e plaats) 

halg3.jpg

(39)  D.T.S.'35 - Hoogland        1-3

(40)  Desto - Woudenberg       3-9

D.T.S.'35 - Desto                        0-1     (om de 7e en 8e plaats) 

Hoogland - Woudenberg         4-0     (om de 5e en 6e plaats) 

(41)  Robur et Velocitas - SDCP      1-0

(42)  asv Dronten - G.V.V.V.             1-3

SDCP - asv Dronten                          2-4     (om de 11e en 12e plaats) 

Robur et Velocitas - G.V.V.V.           1-0     (om de 9e en 10e plaats) 

 

Uitslagen Jo10- pupillen : 

Poule 5 : 

1-2   DOVO - Valleivogels

0-0   VVOP - usv Hercules

0-0   Valleivogels - VVOP

2-3   usv Hercules - DOVO

2-0   Valleivogels - usv Hercules

2-0   DOVO - VVOP 

Eindstand : 

  1. 3-7   Valleivogels
  2. 3-6   DOVO
  3. 3-2   VVOP
  4. 3-1   usv Hercules

20210703_092625.jpg

Poule 6 : 

3-1   SDVB - GVVV

2-3   SKV - Roda'46

0-3   GVVV - SKV

2-3   Roda'46 - SDVB

0-1   GVVV - Roda'46

3-3   SDVB - SKV

Eindstand : 

  1. 3-7   SDVB
  2. 3-6   Roda'46
  3. 3-4   SKV
  4. 3-0   GVVV

20210703_092200.jpg

Poule 7 : 

10-0   Quick A. - Saestum

1-2   DVS'33 - VRC

0-9   Saestum - DVS'33

2-2   VRC - Quick A.

0-8   Saestum - VRC

1-4   Quick A. - DVS'33

Eindstand : 

  1. 3-7   VRC
  2. 3-6   DVS'33
  3. 3-3   Quick A.
  4. 3-0   Saestum

Kruisfinale- en finalewedstrijden : 

(43)  Valleivogels - SDVB         2-0

(44)  V.R.C. - D.V.S.'33              4-3

SDVB - DVS'33       2-1     (om de 3e en 4e plaats) 

Valleivogels - V.R.C.      1-2     (om de 1e en 2e plaats) 

D98A4166_kampioen_jo-10.jpg

(45)  DOVO - Quick A.      2-0

(46)  Roda'46 - SKV          2-1

Quick A. - SKV      4-3     (om de 7e en 8e plaats) 

DOVO - Roda'46        2-1     (om de 5e en 6e plaats) 

(47)  Hercules - VVOP        3-2

(48)  GVVV - Saestum        5-0

VVOP - Saestum         5-1     (om de 11e en 12e plaats) 

usv Hercules - GVVV       1-4     (om de 9e en 10e plaats)

 

Uitslagen Jo11-1 pupillen : 

Poule 3 : 

2-0   Roda'46 - VVOP

1-1   DOVO - VRC

2-1   Saestum - Roda'46

1-0   VVOP - DOVO

2-0   VRC - Saestum

1-2   Roda'46 - DOVO

0-3   VVOP - Saestum

1-3   VRC - Roda'46

0-6   VVOP - VRC

4-0   DOVO - Saestum

Eindstand : 

  1. 4-7   VRC
  2. 4-7   DOVO
  3. 4-6   Roda'46
  4. 4-6   Saestum
  5. 4-3   VVOP

20210703_131435.jpg

Poule 4 :

0-0   GVVV - VDZ

2-0   DVS'33 - Valleivogels

1-1   Woudenberg - GVVV

0-2   VDZ - DVS'33

3-0   Valleivogels - Woudenberg

2-2   GVVV - DVS'33

5-0   VDZ - Woudenberg

2-0   Valleivogels - GVVV

0-2    VDZ - Valleivogels

4-0   DVS'33 - Woudenberg

Eindstand : 

  1. 4-10   DVS'33
  2. 4-9     Valleivogels
  3. 4-4     VDZ
  4. 4-3     GVVV
  5. 4-1     Woudenberg

FINALE wedstrijden Jo11 :

V.R.C. - D.V.S. '33     1-0     (om de 1e en 2e plaats) 

D98A4451C_Winnaar_JO-1_VRC.jpg

DOVO  Valleivogels     3-1     (om de 3e en 4e plaats) 

Roda;46 - VDZ     2-1     (om de 5e en 6e plaats)  

Saestum - GVVV    1-3     (om de 7e en 8e plaats) 

de beide no.'s 5 (VVOP en Woudenberg) eindigen op een gedeelde 9e plaats.

 

Uitslagen Jo12-1 pupillen : 

Poule 1 : 

0-1   SDVB - DTS'35

0-1   DOVO 1- Woudenberg

1-2   Roda'46 - SDVB

1-2   DTS'35 - DOVO 1

2-0   Woudenberg - Roda'46

0-4   SDVB - DOVO 1

0-1   DTS'35 - Roda'46

0-0   Woudenberg - SDVB

0-2  DTS'35 - Woudenberg

2-2  DOVO 1 - Roda'46

Eindstand : 

  1. 4-10   Woudenberg
  2. 4-7     DOVO 1
  3. 4-4     SDVB
  4. 4-4     Roda'46
  5. 4-3     DTS'35

20210703_132103.jpg

Poule 2 :

1-0   GVVV - Valleivogels

1-2   DOVO 2 - SDC Putten

1-2   Vreeswijk - GVVV

0-1   Valleivogels - DOVO 2

1-2   SDC Putten - Vreeswijk

1-0   GVVV - DOVO 2

0-3   Valleivogels - Vreeswijk

1-0   SDC Putten - GVVV

0-3   Valleivogels - SDC Putten

1-0   DOVO 2 - Vreeswijk

Eindstand : 

  1. 4-9   SDC Putten
  2. 4-9   GVVV
  3. 4-6   DOVO 2
  4. 4-6   Vreeswijk
  5. 4-0   Valleivogels

FINALE wedstrijden Jo12 : 

Woudenberg - SDC Putten      3-0     (om de 1e en 2e plaats) 

D98A4502C_Winnaar_jo12_Woudenberg.jpg

DOVO 1 - GVVV         1-0     (om de 3e en 4e plaats) 

SDVB - DOVO 2         3=2     (om de 5e en 6e plaats)  

Roda'46 - Vreeswiijk     0-1     (om de 7e en 8e plaats) 

de beide no.'s 5 (DTS'35 en Valleivogels) eindigen op een gedeelde 9e plaats.

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!