• Sportdag

    De traditionele jeugdsportdag waaraan wordt deelgenomen door alle jeugdspelers vanaf de Jo7 jeugd tot en met de Jo15 jeugd word altijd gehouden op een van de laatste zaterdagen van het seizoen (Zaterdag 24 Juni 2023).
     
    Vanaf  9.30 uur meten de spelers elkaars krachten op o.a. de volgende onderdelen : bal hooghouden, 100 m. sprint, slalom, doelschieten etc.
     
    Ook vind altijd de strijd om de penalty bokalen plaats.
     
    Om ca. 15.00 uur vinden de finale's plaats van de PENALTYBOKAAL en aansluitend zal de prijsuitreiking zijn.
     
    Wie waren de voorgaande winnaars ?

    • 2022 - Dylan Inkenhaag
    • 2021 - Melanie Dekker
    • 2020 - niet gehouden vanwege corona pandemie
    • 2019 - Job Dorrestijn
    • 2018 - Ramon Beijert
    • 2017 - Tim Harthoorn
    • 2016 - Jesse Hulshof
    • 2015 - Jurgen Pater
    • 2014 - Wilco van Ginkel
    • 2013 - Melvin Nesselaar
    • 2012 - Wouter van Gulik
    • 2011 - Dion van Ginkel
    • 2010 - Thijmen de Ruiter
    • 2009 - Max van der Heide
    • 2008 - Nick Heikamp
    • 2007 - Sharon de Greef
    • 2006 - Bart den Hartog
    • 2005 - Wilbert Thomassen
    • 2004 - Arjen van de Veer
    • 2003 - Jorrin van de Wal
    • 2002 - Marco van Ginkel
    • 2001 - Marco van Ginkel
    • 2000 - Marco van Ginkel

    1999 - Femke Bette
    1998 - Femke Bette
    1997 - Arjen van den Broek
    1996 - Teresa van Ginkel
    1995 - Germa Vonk
    1994 - geen sportdag
    1993 - Freek van den Ham
    1992 - Gerben van Rooijen
    1991 - Gert van Essen
    1990 - Erwin van Huigenbos
    1989 - Gerwin van de Brandhof
    1988 - Mark Croese
    1987 - Remco van Setten
    1986 - Arne Engel
    1985 - Arne Engel
    1984 - Marco van Veldhuizen
    1983 - Rene van Ginkel
    1982 - Remco van Setten
    1981 - Bart Bakker
    1980 - Hendrik van Bentum
    1979 - Eric du Pree
    1978 - Wilco Roebersen
    1977 - Jerry van de Voet
    1976 - Arend Heikamp
    1975 - Arie van den Broek
    1974 - Wolter Odding
    1973 - Bert van den Broek
    1972 - geen sportdag
    1971 - Bert van den Broek
    1970 - Mees Wagensveld
    1969 - Bep van Engelenhoven
    1968 - tijdens deze 1e sportdag werd er geen eindwinnaar gehuldigd de winnaars waren toen :
    bij de welpen - Bert Wassink
    bij de aspiranten - Mees Wagensveld
    bij de junioren - Bep van Engelenhoven