Valleivogels boekt na winst op E.S.A. derde zege binnen acht dagen.
Daar onze vaste reporter genoot van een vrij weekend, deze keer geen wedstrijdverslag van zijn kant. Onderstaand het verslag zoals is weergegeven in de Scherpenzeelse krant.
Valleivogels pakte de derde overwinning op rij, binnen een week.
De ploeg van trainer Albert van Nijhuis zette de uitwedstrijd bij ESA, op een volgens de coach ‘bijna onbespeelbaar veld’, met 0-2 in winst om. Doelpuntenmakers aan de kant van de Scherpenzelers waren Mathijs van Dusschoten en Erik van Eem. ,,We zitten er op deze manier wel lekker in natuurlijk”, zo zei de trainer na afloop van de winstpartij. ,,In een weekje negen punten behalen, is lekker, je spreekt dan ook met een tevreden trainer.”
Ondanks het overwicht van de gasten, werd dit nog niet al te snel duidelijk op het scorebord. De treffers vielen pas na rust. Uit een voorzet scoorde Van Eem achter zijn standbeen. ,,Dat deed hij knap”, oordeelde Van Nijhuis. Daarna was het dus de tijd voor Van Dusschoten. ,,Hij scoorde een rebound uit een best wel moeilijke hoek. Dit waren de enige echte hoogtepunten vond ik. We waren dominant en hadden kansen en ESA - wat ik best wel een matige ploeg vond - had enkele afstandsschoten. Ik heb echt geen minuut het gevoel gehad dat we deze wedstrijd zouden gaan verliezen.
Zaterdag 14 december uit bij De Paasberg opnieuw een heel belangrijke wedstrijd (aanvang 14.30 uur). Als we die inhaalwedstrijd winnen, krijgen we echt de aansluiting met de top. We willen en moeten dus nog even vol aan de bak!”